4 липня
Завантажити ще

Хлопець на прізвище Чудак хотів втекти від мобілізації, переодягнувшись у дівчину. Вийшло схоже, але все одно спіймали

Хлопець на прізвище Чудак хотів втекти від мобілізації, переодягнувшись у дівчину. Вийшло схоже, але все одно спіймали
Фото: gpsu.gov.ua

Черговий український чоловік у жіночому вбранні планував потрапити до Молдови. На Одещині на контрольному посту прикордонники виявили у таксі 26-річного українця, який замаскувався під українку - але недостатньо переконливо. Про це 15 квітня повідомляє прес-служба ДПСУ.

Мандрівник у жіночому вбранні планував потрапити до Молдови. При собі також мав тимчасове посвідчення військовозобов'язаного.

За спробу незаконного перетину кордону на чоловіка оформили документи адмінпровадження та поінформували територіальний центр комплектування.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко опублікував у своєму телеграм-каналі дані травісті-призовника. У хлопця - дуже відповідне нагоді прізвище Чудак.

Раніше схожим способом намагався виїхати до Румунії киянин, який не лише переодягся у жіночий одяг, але й взяв напрокат у дружини паспорт та коляску з дитиною.

Також ми повідомляли про випадок, коли прикордонники не випустили з України двох липових " багатодітних батьків " - тата й сина.

У той же час Борис Апрель, він же Зіанджа, він же, за останніми даними, співачка Зі Фамелу, не змогла перетнути кордон у жіночому образі, тому що в паспорті, як і раніше, фігурувала як чоловік. Проте за кілька днів Зі Фамелу залишила у соцмережах повідомлення, з якого випливає, що артистці вдалося нелегально перейти кордон (про деталі не повідомляється).

ДОВІДКА

Українським чоловікам віком від 18 до 60 років в умовах воєнного стану заборонено залишати межі країни. Винятки робляться для тих чоловіків, які мають трьох дітей віком до 18 років, тих, хто не придатний до військової служби та має відповідні документи військово-лікарської комісії, та тих, хто піклується про осіб з інвалідністю.