Завантажити ще

Луганський губернатор розповів, чому затримується настання російських окупантів

Луганський губернатор розповів, чому затримується настання російських окупантів
Фото: t.me \Сергій Гайдай.

Наступ російських окупантів у Луганській області мало розпочатися найближчим часом, але його загальмував затяжний дощ. Про це 12 квітня повідомив голова Луганської обласної воєнної адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, останні дні окупанти стягували сотні одиниць важкої техніки ближче до фронту на Донбасі і вже мали піти в наступ.

– Сьогодні у нас почався дощ і не маленький. За прогнозом, цей дощ триватиме кілька днів. І це на 100% піде нам на руку, бо Луганщина – це все ж таки більш сільська місцевість, і є кілька доріг, якими можна пересуватися технікою. І це потрібно вишикуватися в колону, а це легка мета, легка мета для наших захисників, – пояснив Гайдай.

Крім того, погіршення погодних умов на узбережжі Одеської області фактично унеможливило десантування російських військ. Загроза ракетних ударів, проте, зберігається. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь" на своїй сторінці у Фейсбуку.

- У Чорному морі зберігається штормова погода з прогнозованим погіршенням, отже якщо для висадки десанту умови несприятливі, то загроза ракетних атак як з моря, так і тимчасово окупованого Криму залишається, - йдеться в повідомленні.

Останній тиждень російські окупанти проводять підготовку до масштабного наступу з метою виходу на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей. З цією метою до регіону перекидаються підрозділи, які раніше використовуються для наступу на Київ та Чернігів.