Завантажити ще

Кількість загиблих внаслідок авіаудару по Миколаївській ОДА зросла до 31 особи

Кількість загиблих внаслідок авіаудару по Миколаївській ОДА зросла до 31 особи
Фото: facebook.com/DSNSMYKOL

У Миколаєві триває розбір завалів будівлі обласної державної адміністрації, знищеної ракетними ударами військ Росії. Жертвами атаки вже стала 31 людина. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

- Станом на 20.00 1 квітня продовжуються роботи з розбору завалів та деблокування тіл загиблих на місці влучення ворожої ракети до будівлі Миколаївської облдержадміністрації. З-під завалів деблоковано тіла загиблих 30 людей, ще 1 особа померла в лікарні, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, рятувальники та інші служби міста працюють позмінно у цілодобовому режимі. Від ДСНС задіяно 60 співробітників та 9 одиниць спецтехніки.

- Також психолог ДСНС надавав психологічну допомогу членам сімей загиблих, які прийшли в будівлю та очікували на завершення робіт. Зараз їм вкрай потрібна підтримка, співчуття та інформація про рідних, які перебувають під завалами, - підкреслили в ДСНС.

Ракетний удар по будівлі Миколаївської ОДА ворожі війська завдали вранці, 29 березня. Тоді у будівлі перебували співробітники цього відомства та інших держорганів. У момент атаки десятки людей змогли врятуватися, покинувши будівлю. Роботи з розбору завалів та пошуку людей з-під них тривають понад три доби.

Фото
Фото
02 Квiтня 202200:37