26 березня
Завантажити ще

В Ізраїлі терорист розстрілював усіх зустрічних перехожих. Загинули п'ятеро людей

В Ізраїлі терорист розстрілював усіх зустрічних перехожих. Загинули п'ятеро людей
Фото: кадр з twitter.com/CalibreObscura

Увечері 29 березня в ізраїльському місті Бней-Брак озброєний автоматом чоловік стріляв на одній із вулиць, вбивав зустрічних пішоходів та водіїв. Він також влаштував стрілянину з поліцейськими, під час якої загинув. Як пише видання The Times of Israel, жертвами стрільця стали п'ять людей.

У мережі вже з'явилися аматорські відеозаписи, на яких видно, що стрілець був одягнений у чорну сорочку. Озброєний автоматом, він зупиняє автомобіль, що рухається, і стріляє у водія. Також він гнався за велосипедистом, але зброя заклинила, коли намагався вистрілити.

Чотири особи загинули на місці події. Двоє були іноземними громадянами. П'ятим потерпілим є 32-річний поліцейський Амір Хурі. Він помер у лікарні, куди його доставили після перестрілки зі злочинцем.

За даними ізраїльської служби безпеки, терористом був 26-річний палестинець із міста Ябад, що нелегально перебував в Ізраїлі, на Західному березі Йордану. Він прибув у місто автомобілем, вийшов і почав стріляти по людях. Поточний напад став третім смертельним терактом в Ізраїлі протягом останніх восьми днів.

В Україні тим часом 35-й день триває війна. Стрілянина йде у багатьох містах та селах. Напередодні російські окупанти влаштували провокацію на прикордонному пропуску «Рижівка», підірвавши власний БТР і тут же «помстившись» за нього.