Завантажити ще

Розвідка: Путін відправив в Україну "вагнерівців" для замахів на Зеленського, Єрмака та Шмигаля

Розвідка: Путін відправив в Україну
Фото: President.gov.ua

Окупанти перекидають в Україну чергові терористичні групи з метою ліквідації керівництва України. Цього разу їх формують із " вагнерівців ". Про це 20 березня повідомляє прес-служба ГУР МО України.

– Сьогодні в Україну почали прибувати чергові групи бойовиків, пов'язаних із наближеним до Путіна російським пропагандистом та власником ППК «Ліга» (у минулому – ПВК "Вагнер"), Євгеном Пригожиним. Основне завдання злочинців – ліквідація вищого військово-політичного керівництва України, - йдеться у повідомленні головного управління розвідки.

Ключові «мішені» найманців – Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, Денис Шмигаль. За даними розвідників, Путін особисто наказав на проведення чергових атак одному з небагатьох своїх довірених осіб - Пригожину. Усі попередні спроби завершилися провалом та ліквідацією терористів.

- Російські окупанти, не досягнувши поставлених завдань у ході повномасштабної агресії проти України, продовжують спроби дестабілізації роботи української влади, деморалізації суспільства, розкоординації руху опору та гальмування міжнародної взаємодії України. Організація замахів на перших осіб нашої держави є частиною стратегії окупантів, - наголосили у ГУР.

Розвідка запевняє: українській армії, спецслужбам та правоохоронним органам добре відомі плани Кремля.

– Україна готова до відсічі агресору як на фронті, так і в тилу. Жодні терористичні атаки не матимуть успіху, - підсумували в ГУР.

Раніше повідомлялося, що з початку війни було запобігло не менше 10 замахів, що планувалися, на Володимира Зеленського. Ліквідацію українського президента було доручено " кадировцям ", але ліквідовані були самі кадировці. Крім того, гвардійці Кадирова були активно задіяні в першій спробі штурму аеропорту Гостомеля і, за даними джерел в українській контррозвідці, там полегли сотнями. За цими даними, в районі 13 березня залишки кадировців покинули Україну і повернулися до Чечні.