30 сiчня
Завантажити ще

Доньку розстріляної нацгвардійцем робітниці "Південмашу" віддали під опіку рідній тітці

Доньку розстріляної нацгвардійцем робітниці

Донька загиблої у Дніпрі під час стрілянини вахтера "Південмашу" Віри Лебединець - Кіру, взяла під опіку рідна тітка. Таке рішення було ухвалено терміново Новокадацькою районною адміністрацією Дніпра. Про це повідомив у своєму Фейсбуці міський голова Борис Філатов.

– Сьогодні адміністрація Новокодацького району міста Дніпро у терміновому порядку розглянула питання сім'ї Лебединець. Лебединець Кіра Кирилівна визнана сиротою і їй встановлено опікун – Лебединець Віта Сергіївна, сестра героїчно загиблої Віри, – повідомив дніпровський градоначальник.

Також Філатов обіцяв реквізити опікуна дівчинки, закликавши небайдужих жителів допомогти фінансовій дитині, яка після загибелі матері залишилася сиротою.

- Сподіваюся, що ми всі будемо також активні за допомогою дитини, як у праведному гніві у соцмережах, - зазначив він.

Охочі допомогти дочці загиблої робітниці "Південмашу" Віри Лебединець, можуть переказати гроші на банківську картку її тітки:

Приватбанк 4731 2196 1343 1257 Лебединець Віта Сергіївна.

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

Вахтер на заводі "Південмаш" Віра Лебединець стала однією з жертв нацгвардійця Артема Рябчука, який влаштував масовий розстріл з автомата 27 січня. Крім Віри солдат-строковик убив чотирьох своїх товаришів по службі, ще п'ятеро нацгвардійців отримали поранення і перебувають у лікарні у важкому стані. Причину його вчинку встановлюють співробітники ДБР, але не виключається, що Рябчук міг зазнавати знущань з боку товаришів по службі.

Рябчуку повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу - за ч. 2 ст. 115 "Умисне вбивство", ч. 3 ст. 408 "Дезертирство" та ч. 3 ст. 410 "Викрадення, присвоєння, вимагання військовослужбовцям зброї, бойових припасів". 28 січня суд відправив його під варту терміном на 2 місяці.