Завантажити ще

На Луганщині ворожі диверсанти намагалися проникнути на позиції ЗСУ

На Луганщині ворожі диверсанти намагалися проникнути на позиції ЗСУ

Українським військовослужбовцям вдалося запобігти проникненню диверсійно-розвідувальної групи ворога на наші позиції в Луганській області. Про це повідомляє пресслужба штабу операції Об'єднаних сил.

- У Луганській області, в безпосередній близькості до переднього краю оборони однієї з механізованих бригад ЗСУ, особовим складом опорного пункту було виявлено спробу проникнення диверсійно-розвідувальної групи супротивника. Завдяки пильності та рішучості військовослужбовців Збройних Сил, ворог відмовився від своїх намірів та відступив на тимчасово окуповану територію, - зазначено у повідомленні.

За даними штабу ООС, з початку доби також ворог 1 раз порушив режим припинення вогню, атакувавши українських військових.

- Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил унаслідок дій ворога немає. Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними. Підрозділи Об'єднаних сил контролюють ситуацію і продовжують виконувати завдання щодо відображення та стримування збройної агресії Російської Федерації, - наголосили у штабі.

Про дотримання режиму припинення вогню на Донеччині сторони домовилися під час засідання ТКГ у липні 2020 року. У грудні 2021 року ця угода була підтверджена учасниками переговорів. У ході зустрічі радників лідерів країн "нормандської четвірки", яка відбулася 26 січня в Парижі, було також прийнято спільне комюніке про дотримання домовленостей щодо "режиму тиші".