3 червня
Завантажити ще

Розстріл варти в Дніпрі: з'явилося відео, як Артем Рябчук ловив попутку на трасі

Розстріл варти в Дніпрі: з'явилося відео, як Артем Рябчук ловив попутку на трасі
Фото: t.me/xydessa/16121

В обов'язки Артема Рябчука, який розстріляв своїх товаришів у службі, входила охорона території заводу «Південмаш». Він був призовником термінової служби із міста Ізмаїл Одеської області. Виріс без батька, повідомив на своїй сторінці у фейсбуці заступник міністра МВС Антон Геращенко.

- Насамперед перед слідством стоятиме питання - що послужило мотивом для того, щоб скоїти такий жахливий злочин? Насамперед вивчатиметься питання, чи не піддавався військовослужбовець психологічному тиску в колективі. А також те, як він проходив медичну комісію з висновків якої йому надано право доступу до бойової зброї. У будь-якому разі за масове вбивство він нестиме найжорстокіше покарання, - написав Геращенко.

Він додав, що перше завдання на даний момент – «якнайшвидше знайти і затримати Артема Рябчука, поки він не встиг вчинити нових злочинів». Саме на це зараз співорієнтовані правоохоронні органи.

У ДБР тим часом повідомили, що на місці стрілянини знаходяться оперативно-слідча група на чолі з керівництвом тероб'єднання ДБР у місті Полтава, яка поширює свою діяльність на територію Дніпра, і направлена ​​група на чолі з керівництвом Головного слідчого управління ДБР.

За фактом розпочато кримінальне провадження. Причини та мотиви стрілянини поки що невідомі. Розслідування продовжується. У ДБР також закликали жителів Дніпра та району бути уважними та обачними і про будь-яких підозрілих осіб повідомляти до правоохоронних органів. Гаряча лінія ДБР у Полтаві: 0 800 350 352.

У дніпровський пабликах тим часом жителі Дніпра зазначили, що після новини про розстріл варти боялися вести дітей до шкіл та садків. Район густонаселений, від заводу йде вулиця Робоча, на ній і прилеглих вулицях знаходиться багато і садів, і шкіл. Вимагали негайно приставити охорону, деякі дітей так і залишили вдома.

У соцмережах також з'явилося відео, як Артем Рябчук ловить попутку біля «Південмашу». За словами місцевих жителів, трасою йдуть маршрутки у напрямку Кривого Рогу, Кременчука, Києва.