Завантажити ще

У Дніпрі солдат розстріляв варту і втік. Загинули п'ятеро людей, ще п'ятеро поранені

У Дніпрі солдат розстріляв варту і втік. Загинули п'ятеро людей, ще п'ятеро поранені
Фото: viking.com.ua

Інцидент стався у Дніпрі о 03:40 ночі на території Південного машинобудівного заводу " Південмаш ". Як повідомили у пресслужбі МВС, військовослужбовець Національної гвардії України 21-річний солдат термінової служби Артемій Рябчук під час видачі зброї з невстановлених причин розстріляв з автомата Калашникова варту, після чого зі зброєю втік.

- Внаслідок цього п'ятеро людей загинули, а ще п'ятеро отримали поранення. На жаль, під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення. У місті запроваджено поліцейську операцію «Сірена», - наголосили у МВС.

По тривозі піднято особовий склад підрозділів Національної поліції та Національної Гвардії. У МВС наголосили, що мотиви дій Рябчука поки що не відомі. На місце події терміново виїхав командувач Національної Гвардії генерал полковник Микола Балан.

За даними видання « Інформатор », Рябчук зайшов до збройової кімнати, забрав автомат АК-47 та патрони, потім почав стріляти у своїх товаришів у службі. На той момент у караульному приміщенні було близько 22 солдатів. Двоє з них вибігли надвір і викликали поліцію та швидку.

Передбачається, що військовий ще перебуває на "Південмаші". Територія заводу оточена по периметру. Працівників підприємства, які приїхали заступати на зміну, на "Південмаш" не пускають.

Солдат втік. Фото: t.me/mvs_ukraine/8590

Солдат втік. Фото: t.me/mvs_ukraine/8590