Завантажити ще

Вбивство Павла Шеремета: суд залишив під нічним домашнім арештом Кузьменко та Антоненка

Вбивство Павла Шеремета: суд залишив під нічним домашнім арештом Кузьменко та Антоненка
Фото: Архів КП

Шевченківський районний суд Києва відмовив у пом'якшенні запобіжного заходу Андрію Антоненку та Юлії Кузьменко, підозрюваним у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Обох фігурантів залишили під нічним домашнім арештом. Про це пише " Укрінформ ".

- Клопотання захисника Кругового про зміну запобіжного заходу Антоненка з домашнього арешту на особисте зобов'язання – залишити без задоволення. Клопотання захисника Беспалого про зміну запобіжного заходу Кузьменко з домашнього арешту на особисте зобов'язання – залишити без задоволення, - зачитала рішення головуюча суддя Оксана Голуб.

Як пише видання, суд також відмовив адвокату Кузьменко – Тарасу Беспалому у тимчасовому доступі до низки документів, які перебувають у володінні Офісу генерального прокурора, Адміністрації Державної прикордонної служби та Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Павло Шеремет загинув у центрі Києва 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль. На лаві підсудних – троє людей. За версією слідства Андрій Антоненко та Юлія Кузьменко заклали вибухівку під машину. Яна Дугарь нібито проходила вулицею Івана Франка, щоб встановити, де Шеремет паркує автомобіль та де встановлені камери. Усі вони свою причетність спростовують. На початку 2021 року виявився можливий білоруський слід у вбивстві журналіста.