Завантажити ще

Бойовики на Донбасі приводять війська у бойову готовність та ведуть підготовку резервістів

Бойовики на Донбасі приводять війська у бойову готовність та ведуть підготовку резервістів
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

З початку тижня незаконні збройні формування на Донбасі проводять заходи щодо бойової та мобілізаційної готовності. Також бойовики відпрацьовують питання доукомплектування військових частин. Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони.

- Командування російських Збройних Сил продовжує підтримувати у готовності з'єднання та частини оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Зокрема, з 10 січня за єдиним планом підготовки в армійських корпусах розпочато заходи тижня бойової та мобілізаційної готовності, в рамках яких заплановано збори з резервістами, - розповіли у розвідці.

Бойовики проводять перевірки роботи розгорнутих пунктів прийому особового складу та військової техніки. Крім того, на окупованій території ведуть розшук осіб, які вважаються приписним особовим складом районних військових комісаріатів, але ухиляються від зборів. Отже, незаконні формування сподіваються поповнити свої лави новими бійцями.

Водночас, як повідомляє штаб Операції об'єднаних сил, сьогодні у зоні проведення спецоперації на Донбасі тихо. Протягом дня 11 січня станом на 17-00 порушень тиші та обстрілів з боку бойовиків не зафіксували.

Новини по темі: бойовики ООС (АТО) Донбас