Завантажити ще

На Дніпропетровщині перехожі врятували дітей, що провалилися під лід.

На Дніпропетровщині перехожі врятували дітей, що провалилися під лід.
Фото: dsns.gov.ua

У Саксаганському районі Кривого Рогу на затоці річки Саксагань під час прогулянки льодом провалилися у воду двоє дітей 11 та 12 років. На щастя, їх вчасно помітили перехожі та витягли на берег. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

- Хлопчиків витягли з води на берег чотирнадцятирічний підліток та випадковий перехожий. Постраждалих у задовільному стані було направлено до дитячої міської лікарні, - розповів рятувальники.

Крім цього, на Прикарпатті ледь не загинув рибалка, який провалився під лід на міському озері у Снятині Коломийського району. Неподалік озера знаходилися місцеві жителі, які почувши крики чоловіка, одразу кинулися на допомогу. Як з'ясувалося, чоловік провалився під кригу на відстані близько 20-25 м від берега. Люди за допомогою мотузки витягли рибалки з крижаної пастки на берег водоймища.

Рятувальники попереджають про небезпеку прогулянок на тендітному льоду замерзлих водойм для забави або риболовлі. У ДСНС закликають пам'ятати про такі правила: виходити на лід можна лише за стійкої морозної погоди; забороняється виходити на лід, товщина та міцність якого вам невідомі; переходити водойми потрібно у спеціально позначених та обладнаних для цього місцях; забороняється спускатися на лижах із крутого берега на неперевірений на фортецю та товщину лід; забороняється збиратися на льоду великими групами одному місці.

Новини по темі: ГСЧС Події Діти