Завантажити ще

Прокуратура знову проводить обшуки у "Київавтодорі" - підозрює у розтраті коштів на ремонт Південного мосту

Прокуратура знову проводить обшуки у
Фото: https://t.me/kyiv_pro_office

В офісах комунальної корпорації "Київавтодор" та підрядника 14 грудня знову пройшли обшуки за підозрою у розтраті коштів на ремонт Південного мосту. Співробітники прокуратури шукали фінансові документи, які б підтверджували вчинення кримінального злочину. Про це Київська міська прокуратура повідомляє у Телеграмі.

- Слідчі дії проходили у рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом розтрати бюджетних коштів при проведенні державної закупівлі, предметом якої є капітальний ремонт деформаційних швів естакадної частини Південного мостового переходу через річку Дніпро у Києві, скоєної в особливо великих розмірах. Загальна сума підряду становила 148,7 млн грн., - розповіли у прокуратурі.

Слідство вважає, що частина робіт, які, згідно з документами, були виконані підрядником на об'єкті у період з вересня по листопад цього року, не відповідають заявленим обсягам та вартості.

Якщо вина комунальників буде доведена, вони постануть перед судом за присвоєння, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на 7-12 років, а також позбавлення права займатися певною діяльністю чи обіймати конкретні посади протягом трьох років з конфіскацією майна.

Попередня серія обшуків у "Київавтодорі" відбулася 8 грудня. Керівників комунальної установи запідозрили у заволодінні бюджетними коштами, за які мали придбати підмітально-прибиральні машини. На це було виділено 32 мільйони гривень.