4 жовтня
Завантажити ще

Жертва вибуху газу у Львові перебуває у критичному стані із опіками 25% тіла

Жертва вибуху газу у Львові перебуває у критичному стані із опіками 25% тіла
Фото: https://t.me/dsns_telegram

Після вибуху у житловому будинку у Львові 13 грудня троє людей потрапили до лікарні. Найбільше постраждали 70-річна жінка та її 47-річний племінник. Ще одна людина надихалася димом, наразі вона проходить лікування і її життю вже ніщо не загрожує. Про це розповіли медики журналістам ТСН.

- Жінка перебуває у вкрай тяжкому стані: з опіками 25% поверхні тіла та дихальних шляхів. У чоловіка опіки 15% поверхні тіла. Стан середньої тяжкості, – розповів завідувач лікарні відділення невідкладної допомоги Олег Малетич.

Сьогодні спеціальна комісія з'ясовуватиме, чи можна продовжувати жити в будинку після пожежі. Багато мешканців будинку після події вже поїхали до родичів, бо побоюються за свою безпеку. Відомо також, що кілька приміщень на першому поверсі заливало водою.

Вже встановлено, що вибух стався через несправну газову колонку. Мешканці запевняють, що місяць тому її ремонтували.

Вибух газу у житловому будинку Львова прогримів о 17:35 13 грудня. Троє мешканців будинку постраждали, їх доправили до місцевої лікарні. Вибух зруйнував міжкімнатні перегородки, вогнем пошкоджено дерев'яне перекриття між 2-м та 3-м поверхами.

Новини по темі: Події Вибух Новини Львова