Завантажити ще

Школярка з Києва перемогла у міжнародних змаганнях з нейронаук

Школярка з Києва перемогла у міжнародних змаганнях з нейронаук
Фото: don.kyivcity.gov.ua.

Вікторія Віджак з 11 класу школи №125 з поглибленим вивченням англійської мови у Києві посіла перше місце на міжнародних змаганнях школярів з нейронаук International Brain Bee. Друге місце посів Ахмед Адам Бін Разман із Малайзії, а третє – Ентоні Клоновські з Канади. Про це заявили на сайті Департаменту освіти та науки КМДА.

Вікторія стала першою серед 42 мозкознавців, які взяли участь у змаганнях. Захід провели у рамках віртуальної конференції Американського товариства нейронаук.

- IBB 2021 був, мабуть, найбільш вражаючою подією, в якій я коли-небудь брала участь. Організаторам вдалося провести конкурс на найвищому рівні, тож, незважаючи на онлайн-режим, учасники змогли не лише позмагатися, а й побувати на цікавих лекціях, інтерактивних демонстраціях та просто поспілкуватися між собою у віртуальному просторі. На IBB панувала дружня та доброзичлива атмосфера, – розповіла Віджак.

don.kyivcity.gov.ua

don.kyivcity.gov.ua

У зв'язку з пандемією конкурс проводили онлайн англійською мовою. Учасникам поставили теоретичні питання, дали завдання визначити структури на картинках із препаратами мозку та встановити діагнози пацієнтів за допомогою відеозаписів та історії хвороб. У фіналі конкурсанти відповіли на запитання провідних вчених світу. Вікторія Віджак стала найкращою в марафоні і удостоїлася за це спеціального призу за найкращий результат у нейроанатомії та нейрогістології.

Вікторія отримує стипендію Київської міської ради з 2019 року. Дівчина перемогла у Всеукраїнській олімпіаді з біології у 2021 році.

Новини по темі: Школярі Київ