18 сiчня
Завантажити ще

У Львові пропав Ігор Кравець, який жорстоко поводився з тваринами

У Львові пропав Ігор Кравець, який жорстоко поводився з тваринами
Фото: acebook.com/profile.php?id=100073101500331.

У Львові волонтери заявили про пошуки 26-річного Ігоря Кравця, у якого на початку листопада вилучили близько 20 тварин у тяжкому стані. 1 грудня Кравець залишив свій будинок у Львові. Невідомо де він знаходиться. Оголошення про пошук з'явилося у фейсбуці пошуково-рятувальної волонтерської асоціації.

- Зріст: середній. Статура: худорлява. Був одягнений у рожевий костюм (комбінезон), світло-коричневий піджак, темно-синю шапку, - сказано у пості.

Дружина зниклого Сніжана Кравець зазначила у фейсбуці, що Ігор зник після сімейної сварки. Вона не може йому додзвонитися. Людей, які мають інформацію про Ігоря, просять дзвонити за номерами телефонів 0 800 310 911 або 102.

facebook.com/SarvaUa

facebook.com/SarvaUa

У листопаді поліція Львова відкрила кримінальну справу через жорстоке поводження з тваринами проти подружжя Сніжани та Ігоря Кравців. У пари забрали близько двох десятків голодних тварин, які були змучені спрагою. Коти мали переломи хвостів, а один із собак помер, коли йому надавали допомогу.

Подружжя знаходило собак і котів на вулиці і морило голодом. Волонтери припускали, що молоді нема чим годувати вихованців, тому іноді приносили їм кашу та обрізки м'яса. Згодом волонтери з'ясували, що подружжя самостійно з'їдало продукти.