Завантажити ще

Харківський суд ухвалив вирок підлітку за вбивство 6-річної Мирослави

Харківський суд ухвалив вирок підлітку за вбивство 6-річної Мирослави
Фото: khar.gp.gov.ua

Вовчанський районний суд Харківської області визнав винним неповнолітнього хлопця у вбивстві 6-річної Мирослави Третяк. Суд направив його до спеціальної навчально-виховної установи для дітей та підлітків строком на 3 роки. Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

- У зв'язку з тим, що неповнолітній не досяг віку кримінальної відповідальності, згідно з вимогами КПК України, до нього можна застосувати лише примусові заходи виховного характеру, - зазначили у відомстві.

Це рішення суду підлягає оскарженню в апеляційному суді протягом 30 днів. Наразі прокурори вивчають рішення суду, після чого буде розглянуто питання про необхідність оскарження вироку.

- До набуття чинності ухвали суду хлопець перебуватиме у приймачі розподільника для дітей ГУНП у Харківській області. З огляду на те, що прокуратура могла вимагати це максимальне покарання. Буде вивчається рішення суду щодо наявності підстав для апеляції, - повідомив "КП в Україні" прессекретар прокуратури в Харківській області Дмитро Чубенко.

За версією слідства, 28 липня 6-річна Мирослава пішла з двору із 13-річним сусіднім хлопчиком і не повернулася додому. На пошуки зниклої були задіяні правоохоронці та громадськість. Близько опівночі того ж дня дитину знайшли мертвою у занедбаному будинку. Дівчинка мала ознаки насильницької смерті.

У ході розслідування правоохоронці затримали за підозрою у вбивстві дівчинки 13-річного підлітка, який і востаннє бачив Мирославу живою. Наприкінці липня Вовчанський райсуд Харкова обрав йому запобіжний захід у вигляді поміщення його у приймач-розподільник для дітей ГУНП у Харківській області терміном на 30 днів.

Новини по темі: Новини Харкова Вбивство