22 червня
Завантажити ще

У Дніпрі дівчинка з бронхітом просила у перехожих гроші на ліки

У Дніпрі дівчинка з бронхітом просила у перехожих гроші на ліки
Фото: facebook.com/dnipropolice.

У Дніпрі десятирічна дівчинка із сильним кашлем просила у незнайомців гроші на ліки. На допомогу прийшов небайдужий чоловік. Він привіз дитину до лікарні та викликав туди патрульних. Про це повідомили у Фейсбуці Патрульної поліції Дніпропетровської області.

"Чоловік зазначив, що дитина сильно кашляла, тому він відвіз її до медустанови і зателефонував 102. Поліцейські поспілкувалися з дівчинкою. Вона розповіла, що прийшла зі школи додому, де застала свою матір у нетверезому стані, а потім пішла до магазину та аптеки, оскільки захворіла", - сказано у пості.

Після огляду дівчинки лікар поставив попередній діагноз – гострий бронхіт із підозрою на пневмонію. Дитину поклали до лікарні.

"Патрульні викликали працівника ювенальної превенції для фіксування цього факту. Матері дитини повідомили про місцезнаходження її дочки. Надалі справою займатиметься ювенальна превенція", - підкреслили у повідомленні патрульні.

Поліцейські нагадали громадянам, що за невиконання батьківських обов'язків є відповідальність. І порадили берегти дітей.

Новини по темі: Новини Дніпра Діти батьки