22 червня
Завантажити ще

Вакцинація дітей в Україні: що важливо знати та потрібно зробити батькам

Вакцинація дітей в Україні: що важливо знати та потрібно зробити батькам
Фото: REUTERS

Щоб вакцинувати дитину проти коронавірусу, батькам передусім треба взяти у сімейного лікаря довідку з формою 063/0, до якої внесено всі планові щеплення дитини. Про це повідомили у HELSI.ME

Вакцинувати у країні можна дітей віком від 12 до 17 років. Щеплення робиться лише вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Перед вакцинацією слід проконсультуватися з сімейним лікарем або педіатром.

Саме щеплення від коронавірусу можна отримати як у поліклініках, так і в центрах масової вакцинації. Якщо медзаклад, у якому знаходиться сімейний лікар, співпрацює з Helsi, то дані про щеплення дитини можна буде переглянути в особистому кабінеті у розділі «Мої вакцинації».

За час пандемії на коронавірус перехворіли 152 790 українських дітей. 42 із них померли від хвороби. Останніми днями щодня фіксується понад тисячу нових захворювань серед маленьких українців.

Підлітки переносять хворобу важче практично нарівні з дорослими, тому до масової вакцинації, яка в Україні дозволена з 12 років, нам, ймовірно, залишилося недовго.

Новини по темі: вакцинація Коронавірус