20 сiчня
Завантажити ще

Мешканцеві Запоріжжя, який підпалив свою наречену через ревнощі, присудили 15 років ув'язненняі

Мешканцеві Запоріжжя, який підпалив свою наречену через ревнощі, присудили 15 років ув'язненняі
Фото: instagram.com/nastya_ukrain_zp

Суд засудив до 15 років ув'язнення чоловіка із Запоріжжя, який спалив свою дівчину у пориві ревнощів. Як повідомив Офіс генпрокурора у п'ятницю, 26 листопада, відповідне рішення було ухвалено касаційним кримінальним судом у складі Верховного суду.

Чоловіка засуджено за умисне вбивство, скоєне з особливою жорстокістю (п.4 ч.2 ст.115 КК України).

"Прокурором у суді було доведено, що чоловік облив свою колишню громадянську дружину бензином та підпалив, заподіявши їй до 85% термічних опіків шкіри. 22-річна дівчина померла у лікарні", - повідомили в Офісі генпрокурора.

Верховний суд погодився з доводами прокурора, що покарання у вигляді 15 років позбавлення волі є справедливим примусовим заходом для вбивці.

Історія питання

Інцидент стався другого липня 2019 року у Хортицькому районі Запоріжжя. Під час сварки чоловік облив Настю горючою речовиною та підпалив. 22-річна жінка отримала 90% опіків тулуба, кінцівок та голови. Померла у лікарні через вісім днів.

Пізніше на суді затриманий розповів, що часто сварився з дівчиною, після чого або він або вона їхали додому на день. У той день, коли він облив Настю бензином, дівчина та її подруга Світлана вирушили на пляж. Після повернення додому хлопець влаштував Насті скандал, а потім пішов пити пиво та коньяк у парку. Коли повернувся додому, сварка продовжилась. Пізніше хлопець вирішив налякати Настю бензином, щоб потім вони помирилися.

Померла й інша Настя – з Кушугума Запорізької області, яку також підпалив чоловік. З нею нещасний випадок також стався під час сварки. Пара перебувала у гаражі. Чоловік був п'яний і під час суперечки вирішив облити бензином машину, що стояла в гаражі, і підпалити її. 29-річна Анастасія була поруч із авто. Вона одержала 52% опіків тіла. Померла через п'ять днів після події.