20 сiчня
Завантажити ще

На Житомирщині у школі масово отруїлися діти – наїлися побутової хімії

На Житомирщині у школі масово отруїлися діти – наїлися побутової хімії
Фото: AKuptsova/pixabay.com

У селі Дівочки Житомирської області отруїлися 11 школярів, яких однокласник почастував побутовою хімією. Діти прийняли хімічну речовину за солодощі, що призвело до масового отруєння. Про це повідомляє пресслужба обласної поліції.

- Близько полудня, 24 листопада, один із учнів навчального закладу приніс із дому пакет із побутовою хімією та почастував вмістом інших школярів, вважаючи, що це солодощі. Через деякий час діти поскаржилися на печіння в роті та погіршення самопочуття. Відтак до навчального закладу викликали медичну допомогу, - зазначили у відомстві.

За даними поліції, усіх, хто отруїлися, медики госпіталізували до дитячої обласної лікарні. Наразі школярі проходять обстеження та отримують необхідну медичну допомогу. Про їхній стан у відомстві не уточнили.

На місці події продовжують працювати правоохоронці. Встановлюються всі обставини отруєння 11 дітей.

Із початку навчального року це не перший в Україні випадок. У вересні в одній зі шкіл Хмельницького отруїлися 92 особи після харчування у шкільній їдальні. Тоді в поліції порушили кримінальну справу, а фахівці виявили золотистий стафілокок у чотирьох працівників харчоблоку і в самому приміщенні.