Завантажити ще

У Запоріжжі продовжили арешт виховательці, у якої померла дитина у нелегальному дитячому садку

У Запоріжжі продовжили арешт виховательці, у якої померла дитина у нелегальному дитячому садку
Фото: pixabay.com/192635.

У Запоріжжі продовжили арешт підозрюваної у вбивстві дитини виховательці нелегального приватного дитсадка Ірині Суханової. Вона залишиться під вартою до 8 січня 2022 року включно. Про це повідомляє Суспільне Запоріжжя з посиланням на рішення судді Шевченківського райсуду Олени Щасливої. Адвокат Суханова Павло Будилка просив відправити її під домашній арешт.

- У нас сьогодні ніхто не звертає уваги, що є малолітня дитина. Це молодша донька, якій 10 років. І внаслідок того, що Ірина перебуває під арештом, держава має і місцеві органи самоврядування мають призначати йому опікуна. Дитина потребує матері, тому я думаю, що достатнім буде домашній арешт із застосуванням технічних засобів контролю та заборона спілкуватися зі свідками, - заявив адвокат.

Адвокат потерпілих Теймур Мамедов підтримав рішення суду.

- Ризики будь-які не змінилися, які були враховані при обранні запобіжного заходу. Крім того, я вважаю, що Суханова насправді своєю поведінкою та не визнанням вини її вказує на те, що вона намагається уникнути справедливого покарання, – заявив Мамедов.

Наступне засідання призначили на 25 листопада.

Історія питання

29 травня 2020 року батьки малюка (рік та два місяці) вперше відправили її під нагляд Ірини Суханової. За годину їм повідомили, що дівчинка померла. За даними досудового розслідування, 51-річна мешканка вулиці Авраменка організувала нелегальний дитячий садок у себе у трикімнатній квартирі. Вона не мала документів, що дозволяють подібну діяльність. Жінка шукала клієнтів за допомогою сайту оголошень.

Суханової оголосили про підозру у умисному вбивстві. 5 червня 2020 року її заарештували.