23 вересня
Завантажити ще

У Кривому Розі заарештували трьох товаришів на службі загиблого солдата

У Кривому Розі заарештували трьох товаришів на службі загиблого солдата
Фото: Зображення 4711018 з сайту Pixabay

У Кривому Розі за пияцтво в день, коли солдата-строковика виявили з травмою голови, заарештували трьох його товаришів по службі з частини Нацгвардії № 3011. Відповідне рішення ухвалив Саксаганський районний суд Кривого Рогу. Про це з посиланням на рішення суду повідомляє Телеканал D1.

– За інформацією джерел, напередодні отримання травм загиблий випивав у компанії саме цих трьох людей. Двох строковиків відправили на сім діб арешту, а ще одного – на 10 діб. Усі вони визнали свою провину, - сказано у повідомленні.

Історія питання

Увечері 31 жовтня на території частини Нацгвардії № 3011 у Кривому Розі виявили солдата-строковика, що втратив свідомість, з травмами голови. Хлопця 2000 року народження госпіталізували до Криворізької міської лікарні №2.

У молодої людини виявили закриту черепно-мозкову травму та струс мозку. За інформацією ЗМІ, напередодні трагедії хлопець випивав у компанії трьох товаришів із військової служби. Молоду людину не змогли врятувати, вона померла 1 листопада. Причетним до його смерті загрожує від семи до десяти років за ґратами.

Новини по темі: Вбивство солдати