24 вересня
Завантажити ще

Поліція Київщини затримала чоловіка, який загрожував пістолетом медикам

Поліція Київщини затримала чоловіка, який загрожував пістолетом медикам
Фото: facebook.com/profile.php?id=100039590617894

На Київщині поліція затримала чоловіка, який погрожував пістолетом медикам у приймальному відділенні Васильківської лікарні. Незадовго до інциденту агресор, що випив, ходив містом зі зброєю і вимагав від водіїв, щоб ті доставили до лікарні його дружину. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Київській області Андрій Небитов.

- Цієї ночі 36-річний чоловік прийшов до приймального відділення Васильківської лікарні і після недовгих переговорів із медсестрою витяг із сумки пневматичний пістолет і наставив на лікаря. Добре, що медпрацівниця вчасно зорієнтувалася, зачинила двері та викликала поліцію. Правоохоронці оперативно прибули на місце події, затримали чоловіка та вилучили зброю, яку зловмисник ще й намагався ретельно приховати, - зазначив він.

Як уточнили у прес-службі поліції, за вчинене чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі – порушено кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 ("Хуліганство") Кримінального кодексу України. А нервовим чоловік став після того, як його дружина вивихнула плече. Зі зброєю містом він носився доти, доки один із водіїв не погодився довезти подружжя. А у лікарні хуліган із пістолетом вимагав, щоб їх швидше прийняли. Після того як медпрацівниця викликала поліцію, він закопав зброю біля лікарні.

Навесні в Одесі неадекватний батько дівчинки наставив пістолет до голови одного із співробітників стоматології та погрожував убивством за те, що на прийомі розплакалася його п'ятирічна дочка.