Завантажити ще

На Житомирщині перекинулися вагони, затримуються пасажирські потяги

На Житомирщині перекинулися вагони, затримуються пасажирські потяги
Фото: kazatin.com

На Житомирщині зійшли з рейок 10 порожніх вагонів вантажного потягу, внаслідок чого затримуються електрички та пасажирські поїзди. НП сталася 27 жовтня неподалік селища Чорнорудка, порушено габарити двох колій. Про це повідомили в "Укрзалізниці".

- Так, потяг №764 Одеса-Київ пройде зміненим маршрутом через Шепетівку та Коростень, що зумовить його затримку – орієнтовно на 4 години. Про можливі затримки інших рейсів повідомлятиметься додатково. Просимо вибачення за незручності, - зазначили в компанії.

На місце події виїхала комісія АТ "Укрзалізниця", причини сходу вагонів розслідуються. Також є наказ на виїзд відновлювальних поїздів для ліквідації наслідків аварії та відновлення колій.

У березні з рейок зійшов потяг "Інтерсіті" №732 сполученням Київ-Запоріжжя. Причиною став плачевний стан шляхів. За службову недбалість звільнено шістьох працівників керівного складу Придніпровської залізниці. У липні НП сталася на Київщині. У серпні – на Львівщині. А у вересні під шляхами на перегоні Новоселиця - Мамалига Чернівецької області двічі провалювався ґрунт.