31 травня
Завантажити ще

У Рязані прогримів вибух на пороховому заводі, загинуло 17 осіб

У Рязані прогримів вибух на пороховому заводі, загинуло 17 осіб
Фото: t.me/mchs_official

Збільшилося число жертв вибуху на пороховому заводі під Рязанню в Росії. Чоловік, який постраждав під час пожежі на заводі в Шилівському районі, помер, і тепер загиблих в результаті інциденту 17 осіб. Про це повідомляє 22 жовтня "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу уряду Рязанської області.

- Оперативна група уряду Рязанської області інформує про те, що помер пацієнт, доставлений санавіацією центру медицини катастроф до обласної клінічної лікарні в місто Рязань", - йдеться у повідомленні.

Відзначається, що чоловік у вкрай важкому стані був доставлений з місця загоряння. Фахівцями ОКЛ проведені всі необхідні заходи, однак травми виявилися несумісними з життям - у потерпілого були опіки 80% поверхні тіла. Раніше повідомлялося, що за час пожежі постраждали 17 осіб, з них 16 загинули, один госпіталізований. Будівля цеху повністю обрушилася - збереглися тільки поодинокі конструкції.

22 жовтня в Шилівському районі Рязанської області на території ФДУП "Завод синтетичних волокон "Еластик" в приміщенні, яке використовувало ТОВ" Розряд "(компанія виробляє вибухівку, а також утилізує її), сталося загоряння. За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 217 КК РФ ("Порушення вимог промислової безпеки небезпечних виробничих об'єктів, що призвело з необережності смерть двох або більше осіб").