2 грудня
Завантажити ще

У Харкові померла пенсіонерка, отруївшись грибами

У Харкові померла пенсіонерка, отруївшись грибами
Фото: pixabay.com

За останній тиждень в Харківській області зафіксовано два випадки отруєння грибами. Одна з постраждалих померла в лікарні. Про це повідомляє прес-служба обласного центру контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я.

- На жаль, один випадок закінчився летально. Літня жінка (73 роки), жителька Харківського району, брала смажені дикорослі гриби після попереднього відварювання, які були ідентифіковані нею як рядовка. Перші симптоми отруєння з'явилися через 6 годин після вживання: нудота, блювота, загальна слабкість, диспепсичні розлади, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, пенсіонерку госпіталізували в Харківську клінічну лікарню, але врятувати її не вдалося - жінка померла через п'ять днів.

Також в центрі повідомили, що в обласній клінічній лікарні досі перебуває отруїлася грибами житель Чугуївського району. Стан пацієнта медики розцінюють як важкий. Як з'ясувалося, чоловік отруївся після вживання смажених дикорослих грибів "зеленушки", які теж попередньо відварювати.