31 травня
Завантажити ще

У Великому театрі під час вистави декорація вбила артиста

У Великому театрі під час вистави декорація вбила артиста
Фото: Instagram \Великий театр.

У московському Великому театрі увечері 8 жовтня під час опери «Садко» загинув актор - його смертельно травмувала декорація. Спектакль був перерваний, в залі терміново опустили завісу, а глядачів попросили залишити театр. Про це повідомляє російське агентство " Інтерфакс ".

Джерело агентства розповів, що актор з якоїсь причини забарився під час зміни декорацій і не помітив, як зверху опускається рампа. Зміна декорацій, підкреслив співрозмовник видання, проходила штатно, тобто, декорація не падала і не руйнувалася. У театрі підтвердили загибель артиста, адміністрація Великого надає все необхідне сприяння слідком РФ, який з'ясовує обставини смерті актора.

Загиблий - артист мімансу (мімічного ансамблю) Великого театру, 37-річний Євген Куліш. У Великому театрі він служив з 2002 року. Актор закінчувався до приїзду швидкої допомоги.

Раніше повідомлялося, що під час концерту Земфіри в Пітері помер звукотехник, а американський співак Девід Олні помер під час власного концерту. Також ми писали про те, що В США акробат Cirque du Soleil загинув під час шоу.