24 травня
Завантажити ще

ДБР завершило розслідування справи ексначальника Одеського ТЦК Борисова

ДБР завершило розслідування справи ексначальника Одеського ТЦК Борисова
Фото: armyinform

Слідчі завершили розслідування щодо незаконного збагачення колишнього начальника Одеського обласного ТЦК Євгена Борисова. Обвинувальний акт направили до суду, повідомили у Державному бюро розслідувань.

У ході розслідування було встановлено, що члени сім’ї фігуранта придбали дороговартісні автомобілі на території України, після цього переправили їх за кордон. Також зафіксовано придбання елітної нерухомості за кордоном загалом на суму понад 190 мільйонів гривень.

Різниця між вартістю набутих активів та законними доходами фігуранта й членів його сімʼї становить понад 140 мільйонів гривень. Походження цих коштів не підтверджується жодними документами. У ДБР наголосили, що розслідування здійснювалось «у тісній співпраці з правоохоронними органами іноземних держав».

  • Євгена Борисова 1 травня 2023 року відсторонили від посади через корупційні звинувачення, а на його місце призначили Олександра Охріменка. ДБР провела велике розслідування, зібравши "величезний" обсяг доказів. У ході перевірки використовувалися дані ЗМІ та матеріали НАЗК, які виявили необґрунтоване збагачення ексвійськкома на 188 млн грн. 
  • Борисова затримали у Києві 24 липня. У грудні Печерський районний суд Києва подовжив йому арешт. 
Новини по темі: корупція військкомат ДБР