Завантажити ще

Польські фермери відновили блокування двох пунктів пропуску

Польські фермери відновили блокування двох пунктів пропуску
Фото: dpsu.gov.ua

Польські фермери відновили блокування напрямків пунктів пропуску «Корчова - Краківець» та «Медика - Шегині». Як повідомили в Державній прикордонній службі України, блокування відновлено 18 квітня після 9-ї години ранку по пунктах пропуску «Корчова» та «Медика», що навпроти українських «Краківець» і «Шегині».

На напрямку пункту пропуску «Краківець» обмежується рух вантажних транспортних засобів, які слідують в бік України, а у напрямку «Шегині» - як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд. За наявною інформацією польські фермери планують здійснювати блокування руху по «Краківцю» до 9:00 20 квітня і по пункту пропуску «Шегині» - до 9:00 19 квітня.

Станом на ранок сьогодні в чергах на території Польщі на цих напрямках очікують на можливість проїзду в бік України близько 1500 вантажних транспортних засобів.

Ускладнень для руху легкових автомобілів та автобусів не передбачається.

Фермери також продовжують блокувати напрямки пунктів пропуску «Ягодин» та «Рава-Руська». Протестувальники на цих напрямках продовжують ускладнювати рух вантажівкам, пропускаючи по кілька транспортних засобів на годину або взагалі обмежуючи рух. Через ці пункти пропуску польські протестувальники за останній час взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі.

Через «Ягодин», як і раніше, пропускають в бік України незначну кількість вантажівок, особливо якщо порівнювати з пропускною спроможністю даного напрямку. На ранок сьогодні у цих двох пунктах у чергах на території Польщі загалом перебуває близько 600 вантажівок.

Новини по темі: Польща фермер блокада