Завантажити ще

Польські фермери за добу не пропустили жодної вантажівки з України

Польські фермери за добу не пропустили жодної вантажівки з України
Фото: Лешек Шиманский/PAP

Польські фермери посилили блокування пунктів пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та «Угринів». За останню добу вони не пропустили жодну вантажівку в бік Польщі, повідомив в коментарі кореспондентові Укрінформу речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Він наголосив, що через «Угринів» протестувальники також не пропустили жодної автівки в бік України. Через «Ягодин» на виїзд з Польщі протестувальники пропускають дуже малу кількість вантажівок за добу – минулої доби їх було 70 при тому, що його спроможнісіть - близько 1400 вантажівок в обох напрямках.

Станом на ранок сьогодні на цих трьох заблокованих пунктах в чергах на території Польщі загалом перебуває близько 600 вантажівок.  При цьому легкові автомобілі і автобуси перетинають кордон в усіх цих пунктах пропуску вільно. 

Зберігаються черги на раніше розблокованих напрямках пунктів пропуску «Краківець» та «Шегині» - 900 та 450 вантажівок відповідно. Однак по цих напрямках відбувається інтенсивний рух як на виїзд з України, так і на в’їзд відповідно до пропускної спроможності кожного з пунктів пропуску.

  • Фермери Польщі блокують кордон з 20 лютого.  У такий спосіб вони протестують проти нового екологічного законодавства ЄС та регулювання імпорту продукції з України та інших країн, які не входять до ЄС. 
  • 28 березня, представники України та Польщі провели переговори у Варшаві, під час яких Україна «наблизилася до розблокування кордонів». Проте досі ситуація не змінилась. Блокування продовжується.
Новини по темі: Польща блокування