Завантажити ще

Поляки припинили блокувати пункт пропуску "Долгобичув - Угринів"

Поляки припинили блокувати пункт пропуску

Польські фермери вдень 16 квітня припинили блокувати рух вантажівок перед пунктом пропуску "Долгобичув - Угринів". Оформлення та пропуск вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі. Про це повідомила Держприкордонслужба.

За словами прикордонників, на даний час на виїзд з України перед цим пунктом на пропуск очікують 100 ваговозів. Ще 30 вантажівок (з повною масою до 7,5 т) очікують на оформлення на території Польщі. Водіїв просять врахувати цю інформацію під час планування міжнародних перевезень.

  • Польські фермери посилили блокування пунктів пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та «Угринів». За останню добу вони не пропустили жодної вантажівки у бік Польщі. Станом на ранок 16 квітня на цих трьох заблокованих пунктах у чергах на території Польщі перебуває близько 600 вантажівок.  При цьому легкові автомобілі і автобуси перетинають кордон в усіх цих пунктах пропуску вільно.
  • Фермери Польщі блокують кордон з 9 лютого.  У такий спосіб вони протестують проти нового екологічного законодавства ЄС та регулювання імпорту продукції з України та інших країн, які не входять до ЄС.