22 травня
Завантажити ще

Коли варто купувати біткоїни: думка експерта

Коли варто купувати біткоїни: думка експерта
Фото: Зображення 5933179/21 images з сайту pixabay.com

« Шокуючі прогнози » стосовно того, що вартість біткоїну може злетіти мало не до мільйона доларів, іноді з'являються з різних приводів. Але чи варто їм довіряти і що чекає на криптовалюту в найближчому майбутньому?

Найближчим часом курс біткоїну коливатиметься в рамках 37800-43800 доларів за монету. Таку думку у коментарі «КП в Україні» висловив головний стратег із криптовалют компанії TomiEx Анжей Ковальчук.

– Зимовий час не є піковим для покупців, – розповідає експерт. - Продаж неактивний, тому що віра роздрібних і великих інвесторів у криптовалюти все ще сильна. Капіталізація ринку не зростає, але при цьому потрібно розуміти, що крипторинок зберігає свою привабливість у довгостроковій перспективі.

Ковальчук пояснює: доступна фіксована кількість біткоїнів зробила його більш затребуваним. 18-19 мільйонів із ліміту в 21 мільйон вже комусь належать, тому ми скоро «упремося в стіну», коли з'явиться багато людей, які бажають інвестувати. Не виключено, що ціни при цьому злетять.

– До кінця січня 2022 року покупці можуть почати набирати позиції на покупку: діапазон близько 40 тисяч доларів за монету є технічно привабливим, – каже експерт. - Потрібно буде уважно стежити за рівнем капіталізації ринку та при його зростанні приєднуватися до купівлі біткоїну. Цільовою точкою зростання буде діапазон 70 тисяч доларів вже в перший місяць 2022 року. Однак це станеться лише за умови, що ми побачимо активність із капіталізації крипторинку.

Перед тим, як вкладатися в крипту, Анжей Ковальчук радить потенційним інвесторам визначитися з відповідями на кілька запитань.

  • Чи готові вони чекати на прибуток протягом місяця-двох, чи хочуть швидкого збагачення?
  • Чи готові зафіксувати збиток з інвестицій та в який момент?
  • Яка сума буде критичною вам, щоб закрити всі інвестиції?

Що стосується досвідчених інвесторів, то, каже експерт, для них вибір моменту покупки активу не актуальний, оскільки за період життя крипторинка вони вже звикли до тактики інвестування за стратегією один-два рази на місяць.

Новини по темі: біткоіни криптовалюта