26 жовтня
Завантажити ще

У Лондоні відбулася прем'єра нового фільму Джорджа Клуні "Ніжний бар"

У Лондоні відбулася прем'єра нового фільму Джорджа Клуні
Фото: REUTERS/Генрі Ніколлс

У Лондоні відбулася прем'єра фільму "Ніжний бар", режисером якого виступив Джордж Клуні. На червоній доріжці разом із 60-річним актором з'явилася і його дружина 43-річна Амаль. Про це пише Reuters.

- Це було добре, я не часто знімаюся в таких фільмах. Я хотів мати щось, що не обов'язково відображало б все, через що ми пройшли. Я хотів мати щось, що нагадало б нам, що всі ми в цілому схожі один на одного, - поділився актор.

Уся увага в цей вечір була прикута до дружини Джорджа Амаль. Для свого виходу вона обрала блискучу довгу білу сукню 16Arlington, розшиту паєтками, яку доповнила хутряною горжеткою й сатиновими човниками. Образ завершила діамантовими прикрасами та яскравою червоною помадою.

Фільм "Ніжний бар" знятий за однойменним романом Джона Мерінгера, вперше опублікованому в 2005 році. Картина розповідає історію молодого хлопця, який намагається знайти заміну батькові. Стрічка порадує глядачів зоряним кастом: Бен Аффлек, Тай Шерідан, Лілі Рейб і Крістофер Ллойд. В кінотеатрах фільм буде випущений обмеженим тиражем, а прем'єра на Amazon Prime Video відбудеться в січні.

Фото: REUTERS/Henry Nicholls

Фото: REUTERS/Henry Nicholls

Новини по темі: Джордж Клуні