Завантажити ще

Менеджмент Валерія Леонтьєва спростував госпіталізацію співака з коронавірусом

Менеджмент Валерія Леонтьєва спростував госпіталізацію співака з коронавірусом
Фото: Перший канал.

Радянський і російський співак Валерій Леонтьєв не лягав в лікарню, як повідомили ряд російських ЗМІ. Представники артиста 11 жовтня в коментарі для "КП" спростували COVID-госпіталізацію відомого артиста.

Журналісти додзвонилися директору музиканта Борису Чігірьову з питанням: «З яким діагнозом госпіталізували Валерія Яковича?» «Удома він! Не хвилюйтеся. Все в порядку! », - відповів на дзвінок менеджер Леонтьєва. Таким чином, госпіталізація артиста начебто спростована, але від відповіді на питання про діагноз співрозмовник "КП" пішов.

Чутки поповзли після того, як на минулих вихідних Валерій Якович відчув нездужання. А в понеділок, 11 жовтня, з'явилася інформація про госпіталізацію Леонтьєва з COVID-19 - її поширив телеграм-канал Mash. За його відомостями, виконавець все ж здав ПЛР-тест, який показав позитивний результат. За даними телеграм-каналу, Леонтьєв знаходиться в лікарні, лікарі оцінюють його стан як середньої важкості.

Леонтьєв відомий поборник здорового способу життя і завжди ретельно дбав про своє здоров'я.

- Всі знають, що Валера Леонтьєв давно вакцинувався - ще взимку зробив щеплення від ковіда. Він трепетно ставиться до здоров'я. Боявся заразитися, тому і в його оточенні всім було зроблено щеплення! - розповіли "КП" в оточенні співака, додавши, що від грипу виконавець теж регулярно вакцинується.

У 2017 році Валерій Леонтьєв потрапив в базу сайту "Миротворець" за виступи на території окупованого Криму. Співак продовжує там виступати регулярно, більш того, артист називав півострів "заповідним куточком Росії".

Нещодавно Валерій Леонтьєв приходив в гості до Алли Пугачової, а ще раніше Філіп Кіркоров порівняв Леонтьєва з вакциною від коронавіруса. Раніше повідомлялося, що інший попередній чоловік Примадонни Олександр Стефанович спростовував чутки про коронавірус та госпіталізацію, але в кінці кінців помер саме від COVID-19.

Також ми писали про те, що зірку "Ширлі-Мирлі" Валерія Гаркаліна підключили до апарату ЕКМО - у актора ураження легень понад 75%.