Завантажити ще

Покинув та поїхав за кордон: LAUD розповів про причини розриву співпраці з продюсером

Покинув та поїхав за кордон: LAUD розповів про причини розриву співпраці з продюсером
Фото: скріншот youtube.com/GLOSTER FM

Пів року тому співак LAUD заявив, що більше не співпрацює з продюсером Ігорем Тарнопільським та його лейблом Enjoy! Records через те, що команда не викладалася на всі сто з приводу просування його проєкту. Артист зник із медіапростору і більше року не випускав нових треків. В інтерв'ю YouTube-проєкту "Gloster FM" виконавець зізнався, що продюсер покинув його та поїхав за кордон із сім'єю.

- Останній рік – півтора не було нових релізів, бо припинив співпрацю із продюсером. Він поїхав за кордон і кинув мене, я б так сказав. Не було підтримки від нього, допомоги. Я взагалі не знав, які у нього плани. Просто за два тижні він зателефонував і сказав, що він за кордоном, у Польщі, і повертатися не збирається, - зазначив співак.

Артист хотів випустити нову пісню ще у травні минулого року, проте підписаний контракт буквально зав'язав йому руки – за згодою він не мав права презентувати треки без продюсера.

- Він казав мені: "Давай пиши нові треки, надсилай і будемо щось випускати". У нас є і був підписаний контракт, ми зараз працюємо над тим, щоб юридично цю ситуацію закрити. Це питання досі не закрите, і саме через це я не мав можливості випускати нові релізи весь минулий рік. У мене була така умовна заборона на випуск нових пісень. "У контракті є така умова, що артист не може випускати релізи без продюсера", - уточнив виконавець.

Юристи співака працюють над тим, щоб розірвати договір. Сам LAUD заявив, що не тримає зла на свого наставника, але вважає, що за цей час міг би досягти більшого, якби команда займалася його просуванням.

- Образи не залишилося, але є неприємні відчуття. Моя думка така, що музика могла б працювати набагато краще і на ширшу аудиторію, але вона не працювала через прогалини в системі роботи: це не дуже якісна робота команди, коли ніхто не отримує нормальних грошей за свою роботу і немає креативності, щоб монетизувати проект, - підсумував артист.

LAUD (Владислав Каращук) 25 років. У 2016 році взяв участь у шоу "Голос країни", де дійшов до фіналу. Українським глядачам він також відомий, як учасник Нацвідбору на "Євробачення 2018". Найпопулярніші його треки: "Вигадав", "У цю ніч", "Пробач", "2 дні".

Новини по темі: артист