Завантажити ще

Друг Миська Барбари назвав причину його смерті

Друг Миська Барбари назвав причину його смерті
Фото: FB\Мисько Барбара

Раптова смерть відомого музиканта і актора Міська Барбари в Харкові 11 жовтня наступила через інфаркт. Про це зі слів лікарів в коментарі " Суспільному" розповів музикант і ведучий Роман Чайка, який був учасником групи "Мертвий півень".

Чайка розповів, що дізнався про смерть Барбари після свого ефіру і спочатку не повірив: "Думав, це якийсь дурний жарт".

- Місько був Міськом завжди, - сказав Чайка. - Він був однаковим і в житті і на сцені.

За словами Романа, учасники групи думали про нові проекти.

- Ми навіть якось думали, а давайте, може, подумаємо, як це повинно бути - не повернутися на один концерт, але щось трохи більше. Багато недоговореного, це було все в ідеях, фразах... Як казав Місько, на питання, "ви ще будете разом з" Мертвим півнем "виступати?", він відповідав: ніколи не говори "ніколи". Людина може все, що хочете, запланувати. Але Бог змінить, - додав Чайка.

Прощання з фронтменом культової групи Мертвий півень » Михайлом (Міськом) Барбарою пройшло в Харкові 13 жовтня. За словами Чайки, не всі друзі Міська змогли приїхати на панахиду, так як багато хто живе за кордоном. Проте, на церемонії були присутні Зураб Аласанія, Сергій Жадан, Микола Княжицький та багато інших. Музикант помер в Харкові, де жив останнім часом, за місяць до свого 50-річчя, яке планував відсвяткувати великим концертом у рідному Львові. Він похований на харківському цвинтарі №2.

Михайло Барбара народився 14 листопада 1971 року у Львові. У 1989 році став одним із засновників гурту "Мертвий півень", який був популярний в 90-х роках, найбільш відомі пісні - "Ми помрем не в Парижі", "Бютіфул Карпати".