Завантажити ще

Кольчуга та лати: Alyona Alyona та Jerry Heil розповіли про символізм костюмів на "Євробаченні"

Кольчуга та лати: Alyona Alyona та Jerry Heil розповіли про символізм костюмів на
Фото: eurovision.tv

Співачки Alyona Alyona та Jerry Heil, які представлять Україну на Євробаченні 2024, розповіли, що означають їхні образи для виступу. На сцені конкурсу Jerry Heil постане з нарощеним довгим волоссям, у пастельній довгій сукні та з латами на плечі, а Alyona Alyona - у сірому костюмі з плащем, у кольчузі та з об'ємними рукавами. У новому випуску "Щоденників Євробачення" від Суспільного Jerry Hil зізналися, що як референс для її костюма використовували зображення захисника Архангела Михаїла.

– Ми дивилися на його вбрання, що він транслює. Ми перебрали багато контенту. Це символ сильних дів, які на своїх сталевих плечах несуть цей світ, – уточнила зірка.

У свою чергу Alyona Alyona підкреслила, що її образ передає тернисте життя жінки зараз.

- Мій кейп - у нього нашаровані плечі, щоб показати, що життя жінки зараз - воно важке, тернисте, сповнене таких штук, яких ти не очікуєш. Тебе і підпалюють, і штовхають. І ти на своїх плечах маєш нести купу всього, але ти встаєш і йдеш, береш у руки меч і йдеш боротися, - сказала реперша.

Артистки додали, що всі елементи справжні та мають велику вагу. Одна лише кольчуга важить три кілограми та складається з 10 тисяч металевих кілець.

- З цим важко рухатися, але ми свідомо вибрали це, щоб не просто це були символи, а щоб ми самі могли це відчувати та транслювати "трушно" (по-справжньому, - ред.)", - підсумувала Alyona Alyona.

Півфінали "Євробачення 2024" пройдуть у шведському Мальмі 7 та 9 травня, а фінал – 11. Alyona Alyona та Jerry Heil змагатимуться за право пройти у фінал у першому шоу 7 травня, де виступлять під номером 5.

Фото: eurovision.tv

Фото: eurovision.tv