26 сiчня
Завантажити ще

Ані Лорак зізналася, що намагається стежити за публікаціями дочки у соцмережах: Виходить не завжди

Ані Лорак зізналася, що намагається стежити за публікаціями дочки у соцмережах: Виходить не завжди
Фото: instagram.com/anilorak

Співачка Ані Лорак розповіла "КП" в Україні", що намагається стежити за публікаціями 10-річної доньки Софії у соцмережах. За словами артистки, якщо вона бачить, що дівчинка робить "якісь помилки", то завжди їй про це говорить.

- Я намагаюся стежити за тим, що вона публікує і за ким їй подобається спостерігати у соцмережах. Але не завжди виходить. У цьому питанні вона самостійніша. Якщо дитина не навчіться робити свої власні помилки, вона не навчіться жити. Мені здається, що за будь-якою помилкою стоїть досвід, – поділилася зірка.

Лорак впевнена, що самовираження – це особистий шлях кожної людини, але важливо залишатися собою.

- Я не хочу зламати у доньці щось цінне як у особистості. Як у нас часто буває: батьки мріють стати кимось, але у них не виходить, і потім дитина має відпрацьовувати за двох, хоча, по суті, цього не прагне, - зазначила вона.

Наразі донька виконавиці займається у театральному гуртку та відвідує уроки вокалу, проте естрадна діяльність Софію поки що не приваблює.

- Вона отримує велике задоволення від того, що є можливість перевтілюватись у різних персонажів. Можливо, це і є її шлях, а може, все ще зміниться. Часто так буває, що спочатку цікавляться чимось одним, потім - іншим. Мені подобається, що вона росте доброю та відкритою світові дівчинкою, любить спілкуватися з однолітками і наразі навіть веде свій блог. Мені хочеться, щоб вона вчилася спілкуватись, відчувати цей світ самостійно. Звичайно, батьки повинні бути поруч, але вони не мають простеляти дитині доріжку скрізь. Вона сама повинна обрати свій шлях і йти ним, - сказала Ані.

Співачка також додала, що не виставляє доньці "якихось рамок" і хоче, щоб вона проживала радісне дитинство.

Новини по темі: Ані Лорак