Завантажити ще

Гайтана відповіла на закиди через пост російською: Всі мови світу мають скелети у шафі

Гайтана відповіла на закиди через пост російською: Всі мови світу мають скелети у шафі
Фото: instagram.com/gaitanamusic

Співачка Гайтана відреагувала на закиди через публікації російською мовою. Напередодні артистку розкритикували в Instagram за використання у постах мови країни-агресора. У відповідь Гайтана заявила, що хоче, щоб усі підписники розуміли її повідомлення.

- Тому що в мене багато рідних та близьких людей, які спілкуються зі мною різними мовами: українською, російською, німецькою, англійською, французькою. Я люблю, поважаю та обираю людей для себе лише завдяки їхнім вчинкам, - зазначила виконавиця.

На зауваження, що своїм вибором вона продовжує "толерувати мову ворога та русифікувати суспільство", співачка уточнила, що "всі мови світу мають скелети у шафі".

- Ми не зможемо побудувати безпечний світ, якщо не розкажемо всієї історії. Людей у ​​моїй родині вбивали ті, хто говорив різними мовами. В Україні прадіда вбили ті, хто говорив німецькою. У Сербії моїх рідних убили ті, хто говорив англійською. У Конго моїх рідних убивали ті, хто розмовляв французькою. В Україні зараз ворог спілкується російською. Майже всі мови світу мають скелети в шафі… Але кожну мить у всьому світі люди продовжують захищати та допомагати розмовляючи всіма мовами. Мене та мою дитину врятувала жінка, яка розмовляє російською, і продовжує допомагати українцям. У її серці величезне та щире кохання, - підкреслила Гайтана.

Пізніше зірка опублікувала новий пост українською, в якому закликала людей не сваритися, а "спілкуватися мовою любові".

- Друзі, будь ласка, не сваріться. Нехай мова кохання, яке йде від наших сердець, допомагає, рятує і об'єднує нас. Люблю вас, мої темпераментні, – написала Гайтана.

З 2016 року артистка призупинила пісенну кар'єру, а з початку повномасштабної війни в Україні рідко з'являється у медіаполі та приховує своє місцезнаходження. З 2017-го виконавиця одружена з музикантом та продюсером Алексом Ессамі. Подружжя має шестирічну доньку Сапфір-Ніколь.

Артистку розкритикували у Instagram за використання у постах мови країни-агресора. Фото: instagram.com/gaitanamusic

Артистку розкритикували у Instagram за використання у постах мови країни-агресора. Фото: instagram.com/gaitanamusic

Співачка заявила, що співачка уточнила, що

Співачка заявила, що співачка уточнила, що

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від GAITANA (@gaitanamusic)

Новини по темі: Гайтана Мови критика