Завантажити ще

Пенелопа із "Бріджертонів" спростувала чутки, що із серіалу видалили секс-сцени з її участю

Пенелопа із
Фото: Netflix

Зірка "Бріджертонів" Нікола Кохлан відреагувала на чутки, що з серіалу було видалено частину сцен головної пари Пенелопи Фезерінгтон та Коліна Бріджертона (Люк Ньютон). У соцмережах Кохлан опублікувала закадрову зйомку сцени весільного танцю з Ньютоном із третього сезону, а в коментарях на прохання опублікувати вирізані із серіалу моменти заявила:

- Це лише чутки, - відповіла на коментар фаната Нікола. - Думаю, ви отримали весь Полін (усі сцени Коліна та Пенелопи. - Авт.), які у нас були, але у нас ще багато закадрових моментів.

Раніше виконавчий продюсер та режисер серіалу Том Веріка у соцмережах також дав зрозуміти, що подібних сцен, про які просять шанувальники, не існує.

- Не знаю, звідки це все взялося, але ці твердження помилкові, - написав він. - Очікуваних сцен... не існує.

Після прем'єри третього сезону частина фанатів залишилася не в захваті від кількості сцен між Пенелопою та Коліном, зокрема щасливих та інтимних моментів пари. У коментарях вони зазначають, що історії кохання головних героїв приділили недостатньо уваги, розбавивши серіал безліччю інших сюжетних ліній. Понад 66 000 людей навіть підписали петицію з проханням до Netflix опублікувати віддалені сцени, які, на їхню думку, не увійшли до фінальних серій сезону.

Третій сезон серіалу розповідає історію третього з восьми дітей віконта Едмунда та віконтеси Вайолетт Бріджертон Коліна та його подруги дитинства Пенелопи Фезерінгтон. Дівчина відмовилася від свого кохання до Бріджертона, почувши його образливі слова про неї на фінальному балі минулого світського сезону. Втомившись жити в сім'ї, де її не розуміють і не приймають, Фезерінгтон вирішує знайти чоловіка, який не тільки забезпечить її, але й дозволить продовжувати вести місцеву колонку новин/пліток під ім'ям леді Віслдаун. У той же час Колін, намагаючись повернути довіру Пенелопи, пропонує стати її наставником та допомогти вдало вийти заміж. У процесі розуміє, що його почуття до Пенелопи щось більше, ніж просто дружба.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nicola Coughlan (@nicolacoughlan)

Новини по темі: Серіали Актриса