19 липня
Завантажити ще

Український оператор Діана Оліфірова зняла частину 3-го сезону серіалу "Бріджертони"

Український оператор Діана Оліфірова зняла частину 3-го сезону серіалу
Фото: Netflix

Кінооператор Діана Оліфірова зняла частину третього сезону серіалу Netflix "Бріджертони". Українка працювала над виробництвом 3-ї та 4-ї серії проєкту, прем'єра яких відбулася напередодні, 16 травня. Про це в соцмережах повідомив один із творців серіалу, американський режисер Ендрю Ан.

- Для мене було честю знімати 3 та 4 епізоди 3 сезону "Бріджертонів"! Мені пощастило співпрацювати з такою кількістю неймовірних акторів та членів команди. Дякую всім акторам за відданість та щедрість. Нікола та Люк, ваш талант та вдумливість були постійним джерелом натхнення. Було таким привілеєм розповісти частину історії кохання Пенелопи та Коліна. Дякую нашому шоураннеру Джесс Браунелл за довіру втілити її бачення. Дякую авторам епізодів за прекрасні слова. Дякую нашому кінооператору Діані Оліфіровій за її дух та талант, - йдеться у пості.

Третій сезон серіалу розповість історію третього з восьми дітей віконта Едмунда та віконтеси Вайолетт Бріджертон Коліна (Люка Ньютона) та його подруги дитинства Пенелопи Фезерінгтон (Ніколи Кофлан). Дівчина відмовилася від свого кохання до Бріджертона, почувши його образливі слова про неї на фінальному балі сезону. Втомившись жити в сім'ї, де її не розуміють і не приймають, Фезерінгтон вирішує знайти чоловіка, який не тільки забезпечить її, але й дозволить продовжувати вести місцеву колонку новин/пліток під ім'ям леді Віслдаун. У той же час Колін, намагаючись повернути довіру Пенелопи, пропонує стати її наставником та допомогти вдало вийти заміж. У процесі він розуміє, що його почуття до Пенелопи - це щось більше, ніж просто дружба. Прем'єра другої частини 3-го сезону відбудеться 13 червня.

Діана Оліфірова – випускниця Київської школи фотографії, закінчила операторський факультет у Національному університеті театру, кіно та телебачення ім. І.Карпенко, а також одну з найкращих кіношкіл Європи National Film and Television School (Великобританія). Раніше вона також працювала над зйомками серіалу "Коли завмирає серце" для Netflix та "Малюк" для HBO.

Фото: instagram.com/dianaolifirovadop

Фото: instagram.com/dianaolifirovadop

Новини по темі: Серіали оператор