22 липня
Завантажити ще

"Бріджертони" на Netflix: все, що потрібно знати про четвертий сезон серіалу

Фото: netflix.com

На платформі Netflix з'явилися заключні епізоди третього сезону серіалу "Бріджертони", сюжет якого був зав'язаний на історії третього з восьми дітей віконта Едмунда і віконтеси Вайолетт Бріджертон Коліна, який здобув щастя з подругою дитинства Пенелопою Фезерінгтон. Ще у 2021 році було підтверджено продовження серіалу на четвертий сезон, проте коли відбудеться прем'єра і хто стане його головними персонажами, творці проєкту не розкривають. У фінальних серіях нового сезону глядачам натякнули, що ними можуть стати одразу кілька пар.

Колін та Пенелопа Бріджертон

Наприкінці 3-го сезону Пенелопа нарешті "вийшла з тіні", оголосивши про те, що саме вона є автором скандальної колонки під псевдонімом леді Віслдаун, а також одружилася з коханим Коліном і стала матір'ю майбутнього лорда Фезерінгтона. Зі свого боку Бріджертон, захоплюючись письменницьким успіхом дружини, також видав книгу "Подорож із самим собою". Виконавці головних ролей Люк Ньютон та Нікола Кофлан в інтерв'ю Tudum висловили сподівання, що їхня серіальна пара Коліна та Пенелопи у четвертому сезоні нарешті зможе насолодитися радістю.

- Ми з Люком постійно говоримо про це: "Я хочу, щоб Колін та Пенелопа були просто щасливими ідіотами", - розповіла в інтерв'ю Tudum Нікола Кофлан. - Мені дуже хочеться, щоб вони були просто занудами, які сиділи б на краю бальної зали і спостерігали за тим, що відбувається.

Але не виключено, що в четвертому сезоні може спалахнути скандал. Після заяви Пенелопи на фінальному балі сезону прихильність королеви може зникнути будь-якої миті, оскільки вона продовжує писати колонку пліток тепер вже під своїм ім'ям.

- Ніколи не буде просто спокою і тиші, - зазначив Люк Ньютон. - Мені не терпиться побачити, що з усього цього вийде.

Пенелопа Фезерінгтон здобула щастя з любов'ю всього свого життя Коліном Фото: netflix.com

Пенелопа Фезерінгтон здобула щастя з любов'ю всього свого життя Коліном Фото: netflix.com

Вайолетт Бріджертон

Після довгих років самотності глава сім'ї Бріджертон Вайолетт, можливо, готова до того, щоб знову закохатися. Вдова віконта на кількох балах зблизилася з братом леді Денбері, лордом Маркусом Андерсоном. У фіналі 3-го сезону вона запросила його на весілля дочки, а також танцювала з ним на балі сімей Данкворт-Фінч. Не виключено, що у четвертому сезоні нам покажуть зародження нової історії кохання.

Ентоні та Кейт Бріджертон

В останніх серіях сезону Кейт та Ентоні вирушають до Індії, щоб підготуватися до народження первістка і ближче познайомитися з родиною Шарма. Як і в медовий місяць, Ентоні залишає обов'язки віконта у надійних руках свого старшого брата Бенедикта Бріджертона. Чи побачимо ми цю пару у новому сезоні - наразі невідомо.

Бенедикт Бріджертон

Бенедикт, який, ймовірно, стане головним героєм наступної історії, підходить до четвертого сезону з новим розумінням себе. Завдяки стосункам з леді Тіллі Арнольд і Полом Суаресом Бенедикт зрозумів, що має більше романтичних можливостей, ніж він очікував. Наприкінці 3-го сезону старший брат Бріджертонів натякнув, що з нетерпінням чекає на бал-маскарад матері Вайолетт під час наступного світського сезону. За сюжетом книги саме там почнеться його історія кохання.

- Його особистість була трохи під питанням, але, схоже, це ніколи не хвилювало його, - зізнався Люк Томпсон в інтерв'ю Tudum. - Часто виникає відчуття... Ти або такий, або такий. Він це розуміє.

Бенедикт, ймовірно, стане головним героєм наступної історії Фото: netflix.com

Бенедикт, ймовірно, стане головним героєм наступної історії Фото: netflix.com

Франческа та Джон Стірлінг

Третя з чотирьох сестер Бріджертон Франческа несподівано для світського суспільства побралася з лордом Кілмартіном. Молодята вирушають до Шотландії в компанії Елоїзи та нового персонажа - кузини Джона Мікаели Стірлінг, поява якої вже викликала суперечки та критику в соцмережах. А все тому, що за сюжетом книги Мікаела є чоловіком. Яким буде результат цієї зустрічі, нам розкажуть у четвертому сезоні.

Елоїза Бріджертон

Найдопитливіша з дітей сім'ї - Елоїза - вступає у четвертий сезон з цікавістю, з якими відкриттями може зіткнутися у світі. У фінальних сценах 3-го сезону вона вирішує супроводжувати сестру Франческу та її нового чоловіка лорда Джона Стірлінга до маєтку у Шотландії. Виконавиця ролі Елоїзи Клавдія Джессі вважає, що світський сезон без дружби Пенелопи дав Елоїзі незалежність, необхідну для подібних подорожей. Кого вона зустріне на шляху, творці проєкту тримають у секреті.

- Це була та сміливість, яка була їй необхідна, щоб сказати: "Я вирушу до Шотландії зі своєю сестрою, назавжди залишившись третьою", - зазначила Джессі у коментарі Tudum.

Третя з чотирьох сестер Бріджертон Франческа несподівано для світського суспільства побралася з лордом Кілмартіном. Фото: netflix.com

Третя з чотирьох сестер Бріджертон Франческа несподівано для світського суспільства побралася з лордом Кілмартіном. Фото: netflix.com

Новини по темі: Серіали