Завантажити ще

POSITIFF зізнався, чому розпався гурт MOZGI і чи спілкується він з Потапом

POSITIFF зізнався, чому розпався гурт MOZGI і чи спілкується він з Потапом
Фото: instagram.com/positiff

Співак та музикант Олексій Завгородній (POSITIFF) зізнався, що з початку повномасштабної війни коло його друзів дуже змінилося. Зокрема, він перестав спілкуватися з Потапом, з яким його також пов'язували робочі відносини. В інтерв'ю YouTube-проєкту "33 питання від Люкс ФМ" артист зазначив, що наразі не може назвати продюсера своїм близьким другом, однак у його оточенні з'явилися люди, з якими він завжди на зв'язку.

- Я з ним не спілкуюсь, - зазначив виконавець. - Найчастіше, з ким я бачусь на студії, це Рома Катрук (музичний продюсер, аранжувальник). Ми з ним багато спілкуємось. Разом творимо, він мій партнер. Даніель Салем та Денис Христов – це люди, яким я завжди пишу, питаю, як у них справи. Салем завжди працює десь на передовій, а Денис Христов також робить хорошу справу там же. Коло друзів, так, дуже змінилося.

POSITIFF також відповів, чому на піку кар'єри розпався гурт MOZGI. За словами співака, для роботи необхідно бажання всіх учасників, а без Потапа колектив був би неповноцінним.

– Ми з хлопцями їздили на благодійні концерти без Потапа. Тому що, дійсно, пісні знали, у нас були україномовні треки. Це має бути бажання всіх. Я думаю, що Потап – це невід'ємна частина колективу. Якщо це все робити без нього, мені здається, що це буде неповноцінно. Тому якось так сталося, що розбіглися. MOZGI можна було займатися дуже довго, але я дуже радий, що я мав стимул і я зробив свій сольний проєкт, - підкреслив музикант.

Окрім Завгороднього інший учасник колективу Дядя Вадя також готує сольну кар'єру.

- З Дядей Вадей ми робили кілька пісень, і він зараз готує сольну кар'єру. У нього є сольні пісні, просто вони не дуже зайшли або він мало займався ними. Дядя Вадя - дуже кльовий вокаліст. Мені здається, йому треба просто давати стусана, щоб він більше займався собою, - уточнив співак.

У червні 2022 року POSITIFF також змінив формат співпраці з лейблом Pomitni (до ребрендингу MO3GI Entertainment. – ​​Авт.), користуючись лише послугою дистрибуції. Вже понад півтора року він самостійно займається своїм продюсуванням.

Новини по темі: Позитив група Mozgi