Завантажити ще

Прокурори заявили, що Алек Болдвін перед смертю українки "грав з револьвером"

Прокурори заявили, що Алек Болдвін перед смертю українки
Фото: Gabriela Campos-Pool/Getty Images

Прокурори у справі про вбивство українки на зйомках фільму "Іржа" напередодні чергового засідання суду заявили, що актор Алек Болдвін "грав із револьвером". За їхніми словами, артист направив пістолет і вистрілив "холостим пострілом у члена команди, використовуючи цього члена команди як свою ціль". Про це пише The Guardian.

Правоохоронці також стверджують, що перед тим, як увійти до кадру, Болдвін попросив «найбільший» пістолет і використав його «як покажчик, направляючи  членів знімальної групи», тримав палець на спусковому гачку тоді, коли певні сцени цього не вимагали. Вони також планують надати докази, що артист змушував зброяра фільму швидше перезаряджати, був неуважним під час тренувань з вогнепальною зброєю і "відволікався на смс-повідомлення, спілкування з членами сім'ї, а також на фільмування відеороликів". Нове засідання у цій справі призначено на 10 липня у Санта-Фе, США.

Сам Болдвін неодноразово намагався домогтися зняття звинувачень, відмовлявся від угоди про визнання провини і навіть намагався знизити можливе покарання, заявивши, що "від нього не вимагали дотримуватися рекомендацій щодо безпеки, наданих експертами з безпеки на знімальному майданчику". Якщо суд визнає артиста винним, йому загрожує 1,5 року позбавлення волі за вбивство та поранення людей.

Трагедія сталася 21 жовтня 2021 року під час зйомок у Нью-Мексико. Актор Алек Болдвін вистрілив у оператора Галину Хатчінс та режисера Джоела Соуза. Внаслідок цього українка померла в лікарні, а режисер отримав поранення в області ключиці. У ході розслідування з'ясувалося, що зброяр фільму Ханна Гутьєррес-Рід помилково зарядила бойовий патрон замість холостого в пістолет Болдвіна. Як ці патрони опинилися на знімальному майданчику, досі невідомо. У квітні за цю недбалість Гутьєррес-Рід засудили до 1,5 року в'язниці.

У березні 2023 року перший помічник режисера Девід Голлс визнав себе винним у порушенні закону з використанням зброї на зйомках фільму. Йому було винесено вирок – шість місяців умовного терміну без випробувального терміна.

Новини по темі: Суд Болдуін