Завантажити ще

Kyiv Pride 2024 нагородив українську співачку за публічну діяльність на підтримку ЛГБТК+

Kyiv Pride 2024 нагородив українську співачку за публічну діяльність на підтримку ЛГБТК+
Фото: suspilne.media

Музичний продюсер та співачка ТУЧА здобула нагороду премії KyivPride Awards 2024. Артистка стала лауреатом премії за публічну діяльність та за внесок у сфері ЛГБТК+ активізму. Про це організатори KyivPride Awards повідомили у соцмережах.

Крім ТУЧІ пам'ятні статуетки вручили переможцям у трьох нових категоріях, а також власникам спецнагород. У номінації "Політика" переможцем стала Інна Совсун. Вона народний депутат та автор законопроєкту "Про інститут реєстрованих партнерств", який було подано на розгляд до Верховної Ради у березні 2023 року.

Нагороду у категорії "Бізнес" другий рік поспіль вручили видавництву "Видавництво". Його представники зазначили, що продовжать підтримувати ком'юніті та робити свій внесок у його розвиток. Так, у січні 2024 року видавництво розмістило свою першу зовнішню рекламу у трьох містах України, на якій було зображено комікс "Блакитний - теплий колір" на ЛГБТК+ тематику.

Власником статуетки у категорії "Медіа" став проєкт "Гендер у деталях" - науково-популярний ресурс, створений для того, щоб люди могли розібратися в собі та у світі. Він розробляється за ініціативою українського представництва фонду ім. Г. Бьолля.

Перемогу у спеціальній номінації KyivPride Awards за підтримку рівності та прийняття ЛГБТК+ спільноти в Україні здобули "Суспільне" та Олена Шуляк. Минулого року "Суспільне" представило документальні проєкти "Видимі" та "Ілюзія рівності", присвячені боротьбі українок та українців за базові права людини. У свою чергу Шуляк вступає за легалізацію одностатевих партнерств та покарання людей, які проти ЛГБТК-руху.

- Дякую вам, дорогі союзниці та союзники за розуміння важливості дотримання прав людини в Україні та за всі ваші кроки, які ви робите на підтримку рівності. Ми щиро радіємо, що з кожним роком кількість союзниць та союзників продовжує зростати! Вітаємо із перемогою! - написано в пості.

KyivPride Awards – це щорічний захід, на якому вклад осіб, організацій та бізнесів відзначають за розвиток рівності та підтримки ЛГБТК+ спільноти в Україні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KYIVPRIDE 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🇺🇦 (@kyivpride)

Новини по темі: премия Співачки ЛГБТ