Завантажити ще

Олександр "Терен" відповів на закиди, що став героєм шоу "Холостяк" заради піару

Олександр
Фото: youtube.com/Маша Єфросиніна

Боєць ЗСУ та ветеран російсько-української війни Олександр "Терен" Будько відповів на закиди, що погодився на участь у реаліті СТБ "Холостяк" заради піару. У підкасті Маші Єфросиніної "Квиток на Марс" захисник заявив, що не шукає матеріальної вигоди в проєкті, однак має намір транслювати теми, які для нього важливі.

- Ну ти ж прочитала, що я говорив [раніше про участь у проєкті]. Чи було там щось про піар? Ні. Чи говорив я про піар у якихось інших інтерв'ю? Ні. Чи йду туди за піаром? Висновок – ні. Мені достатньо тієї впізнаваності, яка була. У мене було все чудово. Я не йду на проєкт для того, щоб стати умовно "обличчям чоловіків України". Я не йду [на проєкт], щоб якийсь прибуток отримати або щоб мене впізнавали на кожному розі. Для мене це не є пріоритетним, не так важливо. Звичайно, через цю впізнаваність можна транслювати багато різних речей, які хочеться робити. Ось така причина. Але це точно не якийсь самопіар. Тільки піар тих речей, які я транслюю крізь своє життя, - зізнався "Терен".

Будько додав, що вже готовий до сім'ї та впевнений, що реаліті "Холостяк" допоможе йому побудувати міцні стосунки.

- Я готовий до сім'ї, якихось серйозних речей, ніж просто жити холостяцьке життя. Тому цілком імовірно і можливо, що щось може скластися, - уточнив Олександр.

Після анонсу нового сезону проєкту телеканал СТБ за першу добу отримав понад 500 анкет від дівчат, які бажають поборотися за серце Олександра. За словами команди мовника, заявки потрапляють на сайт кожні 2 хвилини і їх настільки багато, що в якийсь момент він просто "ліг".

До повномасштабної війни Олександр Будько працював баристою у Києві. У травні 2022-го під час боїв у Харківській області отримав тяжке поранення та втратив обидві ноги. Після лікування в Україні "Терен" вирушив до США на протезування та реабілітацію.

Новини по темі: Холостяк