24 червня
Завантажити ще

Акторка Катерина Тишкевич продала будинок під Києвом і пояснила чому

Акторка Катерина Тишкевич продала будинок під Києвом і пояснила чому
Фото: instagram.com/katerina__tyshkevych

Акторка Катерина Тишкевич і її чоловік Валентин Томусяк продали свій розкішний будинок під Києвом. У сторис Instagram артистка зізналася, що пара прийняла це рішення через повномасштабне російське вторгнення, оскільки втратила свій заробіток. Крім того, чимало коштів було необхідно на лікування самої Тишкевич, яка страждає від сильного головного болю.

- Трохи ностальгії... Це ми біля дверей свого будинку, який придбали за три тижні до повномасштабного вторгнення. Багато років працювали та купили власними силами. А потім продали, бо не тягнули, і багато грошей йшло і досі йде на моє лікування, – зізналася артистка.

За словами Катерини, вони з коханим не шкодують, що довелося продати житло, оскільки позбулися негативних спогадів, пов'язаних із цим місцем: початок війни, погіршення стану артистки та період безробіття.

- Чи шкодуємо ми? Ні! Тому що надто багато страшних спогадів із того часу. Початок війни ми зустріли там і це назавжди у пам'яті. Натомість погіршення мого стану, повне безробіття, бо ніхто серіали не знімав перші два роки взагалі. Беремо з того досвіду тільки те, що приватна садиба – це дуже класно і колись знову обов'язково на нього заробимо. І дружбу з нашими сусідами також ми залишили досі, бо вони круті, – уточнила вона.

Тишкевич багато років страждає від головного болю, але з початку повномасштабної війни у ​​неї сталося загострення хвороби. Рік тому Катерина знову пройшла низку обстежень і нарешті дізналася, що причина її недуги, можливо, криється в порушенні біохімії мозку, спричиненому родовою травмою. Наприкінці минулого року через помилку лікарів під час лікування артистка потрапила до реанімації з сепсисом. Зараз зірка серіалів "Жіночий лікар" та "Ніщо не трапляється двічі" шукає нові методи для лікування недуги і навіть замислюється про материнство.

Акторка та її чоловік продали будинок через повномасштабне російське вторгнення, оскільки втратили свій заробіток. Фото: instagram.com/kateryna__tyshkevych

Акторка та її чоловік продали будинок через повномасштабне російське вторгнення, оскільки втратили свій заробіток. Фото: instagram.com/kateryna__tyshkevych

Катерина на Валентин придбали будинок за три тижні до повномасштабної  війни Фото: instagram.com/kateryna__tyshkevych

Катерина на Валентин придбали будинок за три тижні до повномасштабної війни Фото: instagram.com/kateryna__tyshkevych

Новини по темі: пр Одажіу Актриса