19 липня
Завантажити ще

Український тиждень моди вперше за два роки повномасштабної війни пройде у Києві

Український тиждень моди вперше за два роки повномасштабної війни пройде у Києві
Фото: instagram.com/ukrainianfashionweek_official

Український тиждень моди (Ukrainian Fashion Week), який останні два роки через війну в Україні проводився в різних країнах світу, повертається до Києва. Після чотирьох міжнародних сезонів у співпраці з партнерами в Лондоні, Копенгагені, Лос-Анджелесі, Лісабоні, Берліні в рамках Ініціативи Support Ukrainian Fashion команда покаже нові колекції дизайнерів у столиці з 1 по 4 вересня. Про це повідомляється на офіційних сторінках Українського тижня моди у соцмережах.

- Наша стійкість є свідченням сили індустрії моди, солідарності та незламності духу українських дизайнерів. Ми твердо переконані, що без креативності наших дизайнерів неможливо уявити сутність України. Наша місія – продемонструвати нашу творчу силу та українську стійкість до світу. Тому ми вирішили повернути Ukrainian Fashion Week до Києва, щоб підтримати індустрію моди в країні та надихнути не зупинятися творити. Незважаючи на ракетні обстріли, звуки повітряної тривоги та щоденні виклики, ми повинні створювати та розвиватися. А голос України продовжуватиме звучати, - зазначила співзасновник і CEO Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

За словами організаторів, вони не відмовилися від формату International Seasons у рамках Support Ukrainian Fashion. Завдяки цій ініціативі українські дизайнери знову представлять колекції у Берліні, Копенгагені, Будапешті та інших європейських модних столицях цього сезону.

Останній Тиждень моди в Україні проходив ще до повномасштабного вторгнення РФ - з 3 по 6 лютого 2022 року. Тоді Ukrainian Fashion Week відзначав своє 25-річчя.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ukrainian Fashion Week (@ukrainianfashionweek_official)