Завантажити ще

Український режисер Ніко Лапунов помер у віці 43 років

Український режисер Ніко Лапунов помер у віці 43 років
Фото: facebook.com/niko.lapunov

Головний режисер Полтавського театру ляльок Ніко Лапунов помер у віці 43 роки. Про його смерть повідомив у соцмережах полтавський архітектор Артур Ароян.

- Ніко був дуже світлою людиною та справжнім героєм. Не можу повірити, що відновлена ​​вистава "Великий льох" 18 травня стала твоїм останнім виступом і останнім твоїм спектаклем. Царство Небесне! Дякую за все, що ти дав Полтаві та всім нам, - написав друг артиста у Facebook.

Режисера не стало в ніч на 4 червня. Наприкінці травня Лапунов потрапив до лікарні, звідки публікував повідомлення про свій стан. Зокрема, чоловік ділився з підписниками, що чекає на аналізи спинномозкової рідини. Артист не знав остаточного діагнозу, але наголошував, що він дуже впливає на його мову. В останні тижні життя Ніко вже не міг нормально розмовляти, а про своє лікування писав так: "Кандидоз прибрали, тепер прибирають запалення та набряк мозку. Крапельниць на день більше ніж десять".

Ніко Лапунов навчався на актора лялькового театру в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі. Вивчав режисуру в Харківському національному університеті мистецтв. За роки кар'єри працював у Херсонському музично-драматичному театрі та Маріупольському муніципальному театрі ляльок. Був артистом драми у Криворізькому музично-драматичному театрі. Обіймав посаду артиста драми, художника та режисера у Кримському академічному українському музичному театрі, а також був головним художником у Миколаївському обласному театрі ляльок. Заснував студію Nico Lapunov Studio, де працював із рідкісними стилями вишивки, а також створював унікальні ляльки. Останні роки життя був головним режисером у Полтавському обласному театрі ляльок.

Новини по темі: Режиссер Втрати